Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Annosław - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Adamowice

Adamowice(Annosław + 20 km)

1 250 000 zł6 500 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio wzdłuż Trasy Katowickiej jednej z głównych arterii komunikacyjnych regionu. Lokalizacja gwarantuje doskonałą widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Sewerynów

Sewerynów(Annosław + 20 km)

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna-budowlana o powierzchni 1500m2 znajdująca się w Sewerynowie gm. Nowy Kawęczn. Malownicza nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Chojnatki która stanowi prawy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Annosław + 20 km)

105 500 zł3 017 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rolne dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Na sprzedaż działki w miejscowości Stary Łajszczew (pow. Żyrardowski, gm. Puszcza Mariańska) o powierzchni 3017m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Annosław + 20 km)

105 608 zł13 201 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 13201 m 2 w miejscowości Stary Łajszczew. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wycześniak

Wycześniak(Annosław + 21 km)

108 900 zł3 300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji:   Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lisowola

Lisowola(Annosław + 21 km)

255 000 zł10 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Lisowola gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów woj. Mazowieckie Powierzchnia działki 10100m2 numer ewidencyjny działki 121 z mpzp zabudowa mieszkaniowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Wycześniak

Wycześniak(Annosław + 21 km)

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lisowola

Lisowola(Annosław + 21 km)

583 400 zł58 340 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 58340 m 2 w miejscowości Lisowola. Korzystnie położona bezpośrednio przy drodze dk70. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Adamowice

Adamowice(Annosław + 20 km)

4 138 720 zł25 867 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod magazyn, usługi, wytwórczość, handel działka przy trasie, widoczna Z trasy Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 2,5 ha. Idealna lokalizacja na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Strobów

Strobów(Annosław + 24 km)

125 000 zł4 438 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Duża działka o powierzchni 4438 m2, z czego: około 1100 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Annosław

Annosław,łódzkie

179 000 zł1 500 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

0% - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika. Siedlisko z domem wolnostojącym otoczonym sadami, z bezpośrednim dostępem do stawu (gminnego). Działka otoczona drzewami, piękny orzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Annosław

Annosław,łódzkie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dom wolnostojący otoczony sadami, z bezpośrednim dostępem do stawu. Działka otoczona drzewami, piękny orzech przed domem, na działce czereśnia i sporo różnych drzewek, krzaków malin.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij